İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat Hizmetimizde ADEN NAKLİYAT TAŞIMACILIK A.Ş Olarak Olarak İstanbul ilinin Anadolu bölgesinde hizmet vermekteyiz. Anadolu bölgesinde olarak Evden Eve Nakliye, Parça Eşya nakliye, Ofis taşıma, Sanayi malzemeleri alanında taşımacılık sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Bölgesi Nakliyat hizmetimizde ve şehirler arası taşımacılık hizmetinde  güvenle hizmet vermekteyiz. Aden nakliyat olarak tecrübeli personeller ve İşimize uygun araçlarla gerekli olan hizmeti yerine getirmekteyiz.

Aden Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat hizmetine mobil asansörlü & asansörsüz verdiğimiz hizmetimizde birinci önceliğimiz sonuç olarak iş güvenliğidir.
Müşteri memnuniyeti, Taşınacak olan Eşyalara zarar gelmemesi, Taşınmaya uygun araç gereçlerin hazırlanması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firmamız Evden Eve Nakliyat hizmetinde güvenli eşya taşımayı amaç edinmekteyiz. Uygun fiyat garantisi eşyaların zarar görmemesi için taşınma sürecinde herhangi bir olumsuz duruma karşı hazırlıklıyız.

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat
İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat

prosedürleri hazırlamaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE DİKKAT ETTİĞİMİZ HUSUSLAR

Müşteriyle detaylı bir iletişim sonrası hizmete uygun araç ve hizmetimizde kullanacağımız gerekli araç gereç ile personelin hazırlanması.
Eşyaların cinsine uygun paketlenmesi ve uygun şekilde taşınma aracına yerleştirilmesi
Mobilya parçalarının sökümü ve tekrar montaj edilmek üzere hazırlanması.
İş güvenliği kurallarına riayet ederek personel güvenliğinin göz önünde bulundurulması gerekli ise mobil asansör kullanılması.
Eşyanın Müşterinin talep ettiği konuma uygun şekilde götürülüp kurulumların yapılması ve hizmetin eksiksiz şekilde yerine getirilmesi.

Anadolu Bölgesi Eşya depolama hizmeti

Müşterilerimizin talebi üzerine isteğinize bağlı eşyaları depolama hizmetimizde mevcuttur. Aden Nakliyat tercih edilerek depolama konusunda güvenle ve titizlikle hizmet alınabilmektedir.
1- Güvenlik: Sunduğumuz depo imkanında böylelikle eşyalarınızın güvenliği 7/24 kontrol altında tutulmaktadır. Günün her saati aktif kamera, alarm sistemleri ve güvenlik bekçisi ile depomuz korunmaktadır.
2- Temizlik: Depomuz düzenli aralıklarla temizlenmekte ve eşyalar böylelikle alan kaynaklı kirlenmelerden korunmaktadır. Depolarımızda ayrıca rutubet ve nem gibi olumsuzluklar da bulunmamaktadır.
3- Süreç Desteği: Depolama hizmetimizde bundan önce eşyaların depoya getirilme süreci de bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile her şeyden önce eşyaları yerinden alarak muhafaza edilecekleri depoya naklediyoruz. Tekrar istediğiniz zaman istediğiniz yere getirip böylelikle kurulum işlemlerini yapabiliyoruz.

ADEN NAKLİYAT GÜVENCESi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?