Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetimizde “Aden nakliyat” olarak Türkiye’nin 81 ilinde ayrıntılı olarak hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmetimizde her şeyden önce müşterilerimize güvenle ve memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmette bu nedenle öncelikle parça eşyasını yapacağımız eşyaya özel davranıyoruz.

Anadolu ve Avrupa Yakasında Parça Eşya Taşıma

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlerin nakliye taleplerini aynı şekilde karşılamaktayız. Taşıma hizmetinde sonuç olarak hizmetimizi  her durumda güvenle vermekteyiz. Sunduğumuz Taşıma hizmetinde ayrıca firmamız olarak en hızlı nakliyat hizmetini vermekteyiz. Firmamız olarak bunun dışında bizimle iletişime geçen müşterilerimizden öncelikle yapacağımız hizmetle ilgili bilgi almaktayız. Hizmetimizde karışıklık olmasını istemeyiz bu nedenle detaylı ve açık bir bilgi alışverişi sağlıyoruz. Hizmet içinde böylelikle her türlü yaşanabilen olumsuzluğa karşı önlem alıyoruz. Firmamız olarak ayrıca ülkemizin bir çok iline ufak eşya taşımacılığı yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetimizde aynı zamanda ofis taşıma ve sanayi makinelerinin nakliyesini yapmaktayız.

Anadolu ve Avrupa yakasında kiralık kamyonet hizmetimizle özetle durumlara uygun çalışmaktayız. Kiralık kamyonet hizmetimizde bu nedenle firmamız olarak müşterimizle bağlantı kurarak hizmeti en garantili şekilde veriyoruz.

Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında verdiğimiz hizmetlerde bu nedenle başarı sağlamış bir nakliye firmasıyız. Bölgede bu nedenle müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen referans almış bir firmayız.

 Şehir İçi ve Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma 

Şehir içi ve Şehirler Arası verdiğimiz Parça veya ufak eşya taşımacılığında ayrıca  dikkatli davranmaktayız. Hizmetin daha kısa sürede tamamlanmasını ayrıca isteriz. Zaman kaybı olmaması için bu nedenle Açık kasa ve kapalı kasa kamyonetlerimiz mevcuttur. Şehirler Arası verdiğimiz hizmetimizde bu nedenle uzun yıllar boyunca bir çok talepleri özenle karşılamaktayız. Sanayi bazlı ürün taşımacılığı ile böylelikle üretim ve makine sanayisinde rol alan firmalara nakliyat yapmaktayız. Şehir içi ufak eşya taşıma işlemlerinde ayrıca ofis taşıma hizmetini aktif şekilde kullanmaktayız. Çalışma ortamında zaman kaybı olmasını istemeyiz bu nedenle kısa sürede tamamlamayı amaçlıyoruz. Üretim için böylelikle çalışmaların aksamamasını sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmette her şeyden önce talebinize uygun bir kamyonet veya kamyon gönderiyoruz. Uygun zamanda verimlilik sağlamakta ve son olarak talebinizi yerine getirmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat ve Ambar hizmetlerimiz sonuç olarak Türkiye‘nin 81 ilinde mevcuttur.  Bu hizmetimizde Şehirler arasından gönderilen eşyayı özellikle korunaklı ambarlarımıza indirmekteyiz. Hizmette bundan sonra müşterimizin talep ettiği zamanda indirmesini yapmaktayız.

Eşya Taşımacılığında Güvenlik Önlemleri

Sizlere sunduğumuz hizmette her şeyden önce ilk önceliğimiz nakliyesini yaptığımız eşyanın güvenliğidir. Taşınması yapılan eşya hakkında  bu nedenle aldığımız bilgilerden sonra özel bir çalışma süreci hazırlıyoruz. Süreç boyunca eşyaya ayrıca özel bir değerlendirme yapmaktayız. Eşyanız için örneğin bunun hassasiyeti boyutu kırılganlık oranı yükü gibi birçok faktörü değerlendiriyoruz. Güvenlik önlemlerinde böylelikle uzun mesafe kat edilen taşımalarda daha sağlam bir koruma gerçekleştiriyoruz. Ufak eşya taşımacılığında bu nedenle güvenlik sorunundan dolayı öncelikli davranmaktayız. Sıkıntı yaşanmaması için bu nedenle kapalı ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur. Birçok Sanayi hizmetimizde ayrıca Çelik saclı kapalı kasa kamyonetleri aktif olarak kullanmaktayız. Güvenlik önlemlerinin eşyaya göre bir çok açıdan değerlendirmekte sonuç olarak bunlara göre değiştirmekteyiz. Bu tür taşımalarda örneğin Televizyon taşımacılığı konusunda özel davranmaktayız. Müşterilerimize her şeyden önce  paketleme kartonunun olup olmadığı kaç ekran olduğu gibi bilgileri almaktayız.

 Parça Eşya Taşıma hizmetinde Ambar hizmetimiz

Verdiğimiz ambar hizmetinde her şeyden önce müşterilerimizin eşyalarını sağlam kameralı sistemli depolarda istiflemekteyiz. Ambar hizmetinde bu nedenle müşterilerimizin eşyalarını su ve nem geçirmeyen bir ortamda saklamalıyız. Hizmet için özel tuttuğumuz depoda ayrıca kapalı olarak depolamaktayız. Depolama sonrası böylelikle istenilen tarihte bu ürünleri indiriyoruz. Nakliye hizmetinde güvenilir eşya depolama ve bir çok seçeneği müşterilerimize ayrıca sunmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?