Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat – Ev taşıma hizmetimizde “Aden Nakliyat” olarak müşterilerimize en uygun fiyatlı hizmetler vermekteyiz.

Firmamız olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini öncelik alıyoruz. Nakliye firmamız Başakşehir ilçesinde her şeyden önce bütçenize uygun teklifler sunmaktadır. Nakliye çalışmamızda süreç odaklı çalışarak işlemin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Başakşehir nakliye firmaları olarak bütçe dostu fiyat tekliflerimiz ile müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz. Kuruluşumuzun çalışma stratejisi süreç odaklı davranarak ev taşıma işlemini en kısa sürede gerçekleştirmektir. Taşıma işleminde evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınıza özel söküm – takma ve ambalajlama hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Başakşehir ev taşıma sürecinde disiplinli stratejik bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Firmamız olarak sizlere bütçenize uygun davranıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında her şeyden önce müşterilerimizin cebini zorlamayacak tekliflerde bulunuyoruz. Nakliye işleminde ayrıca personelden ve işlemden kısmadan çalışarak süreci sekteye uğratmamaya gayret ediyoruz. Taşıma işleminde her şeyden önce bir fiyat belirlemesi yapıyoruz. Fiyat belirleme süreci bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmete göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hizmet içinde bu nedenle sizinle detaylı bir şekilde iletişime geçiyoruz. Fiyat belirleme sürecinde bundan sonra size uygun bir rapor içeriği hazırlıyoruz. Müşterilerimizin sıkıntı çekmemesi açısından iki tarafta yapılacak olan taşınma bölgesini inceliyoruz. En uygun Başakşehir nakliye işlemi için firmamız olarak detaylı eksper hizmeti gerçekleştiriyoruz. Kuruluşumuz bundan sonra yetkili müşteri temsilcisi aracılığıyla sizinle iletişime geçerek size uygun bir fiyat sunmaktadır.

Başakşehir Ev Taşıma Süreci

Ev taşıma sürecinde kaç personel görev alıyor ?

Ev taşıma sürecinde personel belirlenmesi için bir çok faktörü göz önüne alıyoruz. Firmamız olarak ayrıca uygun profesyonel personel ekibimizle ihtiyaçlarınızda size yardımcı oluyoruz. Ev taşıma personel adedi eşyanızın boyutu hassaslık derecesi ve evinizin bulunduğu kata göre değişkenlik gösteriyor. Aynı şekilde indirme bölgesinde ki taşınma durumuda personel belirlemede önemli bir faktördür. Genellikle 1+1 ev eşyalarında 4 personel ve şoför hazır hale getirilmektedir. 2+1 ev taşınmalarında 5 personel ve 1 şoför uygun görülmektedir. 3+1 ve daha fazla odaya ve mülke sahip olan evlerde 6+ personel hazırlıyoruz.

Evden eve nakliyat sürecinde uygun araç nasıl belirleniyor ?

Evden eve nakliyat sürecinde uygun araç belirlenmesi için bir çok faktörü değerlendiriyoruz. Bunların arasında eşyanızın gideceği mesafe ve toplam yükü – koruma için gerekli kırılganlık derecesi önemlidir. Süreç içinde bundan sonra eşyalarınızın yüklenen bölgeden indirme bölgesine güvenle götürülmesini sağlamak ilk önceliğimizdir. Firmamız 10 teker kamyonet, kamyonet ve ağır vasıta kamyon araçları ile hizmet vermektedir.

Ev taşıma işleminde montaj hizmetleri nasıl gerçekleştiriliyor?

Taşıma işleminde en çok zorlanılan kısım mobilyaların özenle sökülüp korunmasıdır. Süreç içinde mobilyalar yüklenen bölgede hasar ve deforme görmemesine dikkat edilerek sökülür. Sökülme sırasında profesyonel matkap aletlerimizi kullanıyoruz. Çalışma boyunca mobilyanızı sökmeden önce fotoğraflama ve kalemle işaretleyerek sökme işlemini yapıyoruz. Hizmet boyunca böylelikle tamamen disiplinli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İndirme bölgesinde eşyalarınızı montaj sırasına göre indiriyoruz. Çevreye hiçbir zarar vermemeye dikkat ediyoruz. Mobilyalarınızın vidalama bölgelerinde hiçbir deforme yaratmamaya özen gösteriyoruz. Süreç sonunda böylelikle mobilyanızı indirme bölgesinden aldığımız şekli ile güvenli şekilde kurarak işlemi sonlandırıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimize en iyi hizmetler vererek güvenilir referanslar elde etmiş bir firmayız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?