Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

 

Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmetimizde firmamız “Aden nakliyat taşımacılık A.Ş” olarak Evden Eve Nakliyat, parça eşya taşıma, mobil asansörlü taşıma, paletli yük taşımacılığı, eşya depolama, kiralık kamyonet, ofis ve büro taşımacılığı, mobilya ve marangozluk hizmetlerini müşterilerine en uygun fiyat garantisiyle müşteri memnuniyetini öncelik alarak gerçekleştirmekteyiz.

 Çatalca evden eve nakliyat hizmetinde ambalaj ve paketleme hizmeti

Evden Eve Nakliyat Hizmetimizde uzman kadromuz ile güven ve hassasiyeti öne almaktayız. evden eve nakliyesi yapılan küçük büyük her türlü eşyalarınızı niceliği ve niteliğine olarak ayırarak en güvenilir şekilde taşınma hizmetini sizlere sunmaktayız. Özel naylon koruma ambalajlarımızı kullanmak suretiyle eşyalarınızı ayrıca paketlemekteyiz .Talebiniz doğrultusunda ayrıca mutfak toplama hizmetimiz de devreye sokularak küçük büyük mutfak araç gereçlerinizi hazırlıyoruz. Bu hizmette her şeyden önce mutfak eşyalarını kağıt ve kalın sargı kağıtlarımız ile paketliyoruz. Detaylı biçimde hazırlayarak sonuç olarak evden eve nakliye hizmetimiz en güvenli şekilde kısa sürede memnuniyetiniz ile sonuçlanmaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmetinde uygun fiyat teklifi

Ev taşımaKısa mesafeUzun mesafe Ekstra hizmet
1+1 EV60009000+1000
2+1 EV800010000+1200
3+1 EV1000012500+1500
Ev taşıma hizmetlerinde uygun fiyat garantisi

Çatalca Evden Eve Nakliye hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinde hemen bizimle iletişime geçerek müşteri temsilcimizle detaylı bir görüşme talep edin.

Çatalca İlçesinde Parça eşya hizmetimiz

Parça eşya hizmetimizde firmamız olarak profesyonel ekiplerimiz ihtiyacınız doğrultusunda hazırlanmaktadır. Uygun araç gereç ve kiralık kamyonet seçeneği talebiniz doğrultusunda en kısa sürede sizin için hazırlanır. Parça eşya hizmetinde her şeyden önce özel koruma sağlanması için ayrıca sargı ambalajları ve paketleme eşyaları hazırlanır. Parça eşya taşıma taşıma işinde böylelikle kısa süre içinde  harekete geçilir. Çatalca ilçesinin tüm köy ve mahallelerinde firmamız olarak aktif bir şekilde rol almaktayız. Verdiğimiz parça eşya hizmetinde her şeyden önce müşterimize en hızlı şekilde taşıma hizmetini yerine getirmekteyiz. Talep üzerinde bir eşyanın taşınması gecikmesi yada firmamıza eksik temin edilmesi gibi sıkıntılar olabilir. Firmamız bu tür sıkıntılarda hızlıca çözüm üretebilmektedir.

Çatalca ilçesinde verdiğimiz ambar ve depolama hizmeti

Firmamız olarak Çatalca ilçesinin her şey önce nakliye taleplerinde İstanbul ilinde büyük bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Çatalca ilçesi başka bir noktada İstanbul Avrupa bölgesinin sınır kısımlarında yer almaktadır. Avrupa ülkelerine yapılan nakliyat hizmetinde ayrıcalıklı yer tutmaktadır. Ambar hizmetlerinde de böylelikle önemli şekilde rol almaktadır. Çatalca ilçesinde bu nedenle firmamız olarak Avrupa ülkelerine gönderim yapmaktayız. Bu ürünler örneğin mobilya, sanayi parçası, kesim dikim ve tekstil makinaları sayılabilir. Ambar hizmetimiz ayrıca paletli eşya taşıma hizmetlerini de içerir. İlçeden Avrupa ülkelerine dolayısıyla yapılan tüm nakliye hizmetlerinde aktif bir şekilde rol almaktayız. Süreç boyunca bundan sonra müşterilerine sıkıntısız bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Firmamız olarak  ayrıca olağan üstü durumlarda müşterilerimizin sorunlarına hızlı şekilde yardımcı olmaktayız. . Mecburi olarak bekletilmesinin gerektiği durumlarda inisiyatif almaktayız. Anlaşmalı ambarlar bu ürünleri kalın paletlerle depolayarak hiçbir zarar gelmeyeceğinin güvencesini vermektedir.

Çatalca ilçesinde verdiğimiz ofis taşıma hizmeti

Ofis taşıma hizmetinde ilçemiz sakinliği açısından bir çok firma tarafından tercih edilmektedir. İlçemizde Bu nedenle hızlı bir şekilde firmaların ofislerinin taşıma taleplerini karşılamaktayız. Çatalca ilçesinde ofis taşıma hizmetimizde her şeyden önce  güvenlik amacıyla özel kolileme seçeneklerimiz mevcuttur. Nakliye hizmetinde bundan dolayı sıkıntı çıkmaması için müşterilerimizle birlikte belirgin bir şekilde detaylı bir rapor tutuyoruz. Hizmetimizde her şeyden önce bu eşyaları kişisel ve genel eşyalar olarak ayırıyoruz. Şirket dosyalarını içeren Örneğin mali – idari dosyalarınız özel olarak ayrı tutmaktayız. Hizmet içinde böylelikle karışıklık olmasını engellemekteyiz. Üzerine isimleri yazılan koliler örneklendirmek suretiyle her şeyden önce çok detaylı biçimde ayrıştırmaktayız. Ofis taşıma hizmetinde ayrıca bir sorun çıkmaması için hassasiyetle yaklaşmaktayız. Hizmetimiz içinde böylelikle ofis taşımacılığı sonrası işin hızlıca devam etmesini sağlamaktayız. Ofis taşıma hizmetinde firmamız olarak sandalye, masa, bilgisayar, laptop, projektör gibi bir çok kullanılması elzem olan eşya için özel fabrika kutusunu getirerek bu ürünlerin sonuç olarak zarar görmesini önüne geçilmesini engellemekteyiz

Uygun fiyat garantisi ve memnuniyet

Detaylı süreç takibi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?