Silivri Parça Eşya Taşıma

Silivri Parça Eşya Taşıma hizmetinde “Aden Nakliyat” olarak Silivri ilçesinde parça eşya taşıma hizmetlerini vermekteyiz.

Güvenilir Referanslar ile hizmet vermek.
Detaylı süreç planlaması
Profesyonel çalışma ekipleri.
Uygun fiyat teklifleri

Parça eşya hizmetlerinde müşterilerimize açık kasa – kapalı kasalı kiralık kamyonet hizmetlerini vermekteyiz. Müşterimizin talebi üzerine isteğe bağlı kamyonetler ile birlikte profesyonel çalışma personellerimizi görevlendiriyoruz. Profesyonel personel hizmetimizde ayrıca mobilyalarınızın montajı sökümü ve eşyalarınızın güvenle paketlenmesi yer almaktadır.

Silivri Parça Eşya Taşıma

Hizmet aşamalarımızda her şeyden önce iş güvenliği prosedürlerini dikkate almakta ve buna uygun hareket etmekteyiz. Firmamızın dikkat ettiği bir diğer prosedür ise çalışma ortamında çevreye zarar ve rahatsızlık verilmemesidir. Bu konularda ayrıca hassas davranmakta ve çevresel faktörlere dikkat etmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz Silivri Parça Eşya Taşıma hizmetlerini her şeyden önce sonuç odaklı güvenli şekilde yerine getirmeyi amaç ediniyoruz.

Silivri Parça Eşya Taşıma Adımları

Parça eşya taşıma hizmeti talebi

Parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize firmamız olarak kısa bir süre içinde dönüş sağlamaktayız. İletişim sürecinde müşterilerimizden hizmetle alakalı detaylı bilgileri almakta ve buna uygun değerlendirme yapmaktayız. Bu süreçlerden sonra talebinize uygun bir fiyat teklifini sizlere sunuyoruz.

Talep sonrası Ekspertiz hizmeti

Nakliye talebinize ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra buna uygun bir rapor oluşturuyoruz. Bu rapor sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmetle alakalı sigortalama ve koruma tedbirlerini içermektedir. Ekspertiz hizmetinden bundan sonra eşyalarınız raporlanıp fotoğraflama yoluyla belgelendirilir.

Parça eşya taşıma hizmetinde süreç planlaması

Süreç planlama adımlarında firmamız her şeyden önce en uygun fiyat garantisini ve memnuniyetinizi öncelik alır. Hizmet için bundan sonra süreç planlama adımları uygulanır disiplinli bir çalışma sağlanır.
Firmamız parça eşya taşıma hizmetlerinde müşterilerine en hızlı şekilde ulaşım sağlamaktadır.

Hizmetin tamamlanması

Parça eşya taşıma hizmetinin tamamlanma sürecinde firmamız olarak en hızlı şekilde çalışmaktayız. Süreç içinde müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapmaktayız. Hizmetin sonuçlanmasında bundan sonra firma olarak paketlenen eşyalarınız ambalajdan ayrılır. Sökülen mobilyalarınız aynı biçimde tekrardan montaj ediyoruz. Bundan sonra hizmet talep eden ile iletişime geçilerek bilgi verilir ve hizmetiniz memnuniyetle sonlandırılır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?