Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat hizmetinde “Aden Nakliyat Taşımacılık A.Ş” olarak Avcılar ilçesinde Hizmet vermekteyiz. Parça eşya taşıma, mobil asansörlü nakliyat hizmetleri, sanayi malzemesi taşımalarında güvenli hizmetler veriyoruz. Ofis taşıma, şehir içi şehirler arası nakliyat, Eşya depolama ve kiralık kamyonet çalışmalarımız devam etmektedir. Bu hizmetlerimiz ile birlikte birçok taşınma hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi Güvenli ve profesyonel bir şekilde müşterilerine en uygun fiyat garantisiyle yerine getirmekteyiz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetinde taşımacılık firmamız olarak müşterilerimize her şeyden önce en uygun fiyat garantisiyle en güvenli eşya ve ürün taşıma hizmetlerini vermekteyiz. Avcılar ilçesinde konum olarak bizi tercih eden müşterilerimize bu nedenle profesyonel şekilde hizmet vermeyi garanti etmekteyiz. Talebinizde fiyat teklifi için ayrıca eşyaların yada taşınma hizmetini içerecek olan bilgileri almalıyız. Ürünlerin detaylı fotoğraf ve video içeriğini firmamıza gönderebilirsiniz. Site içerisinden yetkili müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Güvenli bir taşıma için her şeyden önce mobil asansörlü taşıma hizmeti seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Müşterilerimiz Eksper talebinde bulunabilir böylelikle talebiniz doğrultusunda isterseniz hizmetinizde sigortalama gerçekleştirebilirsiniz. Sigortalama talebi sonrası  bundan sonra eşyalarınız örneğin niceliği ve niteliği bakımından değerlendiriyoruz. Hizmet için bundan sonra  bir rapor hazırlanıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliyat hizmetinizde eşya ve ürün güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Evden eve nakliyat hizmetimizde bir çok paketleme ve ambalaj seçeneği mevcuttur. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda mutfak eşyalarının paketlemesi buzdolabı gıdalarının özel olarak ayrılması çok önemlidir. Bunların nem su geçirmez ambalaj ile kapatılması. Sökülüp takılması gereken eşya ve mobilya parçalarını ayrılmalıdır. Bu eşyalar örnek vermek gerekirse boyut, ağırlık, nitelik şeklinde ayrıştırıyoruz

Kalın sargı ambalajlar ile ayrıca paketlenmesi gerekir. Mutfak eşyalarının ise özel kağıt sargılar ile sarıyoruz. Güvenlik amacıyla bundan sonra firmamız tarafından getirilen kolilere özel olarak ayrılması işlemi gerçekleştirilir. Bu koliler üstüne numaralandırılarak hangi ürünün hangi koliye ait olduğu belirtilmesi sağlanmaktadır. Üzerine bu nedenle eşyanın sayı biçim ve ağırlığı gibi özellikleri belirtiriz.

Koliler bundan sonra nakliye hizmeti yapılıp taşınma aşaması bittikten sonra karmaşayı engellemekteyiz. Eşyaların bu nedenle müşterimizin diğer tarafta talep ettiği yerde indirilmesi sürecinde büyük kolaylık sağlamalıyız. Nakliye sırasında böylelikle kolilerin uygun odaya taşınması ve nakliye hizmetinin daha kolay bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Avcılar evden eve nakliyat hizmetinde mobil asansör kullanımı nasıl sağlanmaktadır ?

Avcılar evden eve nakliyat hizmetimizde mobil asansör ile taşıma seçeneğini kullanmaktayız. Eşyanızın güvenliği ayrıca taşıma hizmetinin hızlılığı, iş sağlığı ve güvenliği seçenekleri ile birlikte değerlendirilmelidir. Firmamız olarak müşterilerimize bu şekilde bir taşınma hizmeti tavsiye ediyoruz. Özellikle kentsel olarak sağlam bir yapı üzerinde bulunmayan ilçemizde mecburi olarak yeni kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirilmektedir.

Hizmet içinde Bununla birlikte birçok binanın yıkım hizmetleri gerçekleşmektedir. Bu binaların bir çoğu riskli yapı olarak geçtiğinden ayrıca taşıma hizmetlerinde süreç güvenilirliği zorlu bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma olarak mobil asansör hizmetini aktif olarak kullanmaktayız. Taşıma sürecinde böylelikle müşterimizin ve firmamızın talebi doğrultusunda hizmet içerisinde mobil asansör kullanılabilir. Mobil asansörde bu nedenle eşyanın düşmemesi çok önemlidir.

Hizmet öncesi mobil asansör aracımız yol üzerinde kendisine ve eşya taşınacak kamyonet için uygun bir alan yaratmak zorundadır. Taşınması yapılan üründe her şeyden önce yapıya güvenli bir kurulum sağlanması gerekir. Kurulumdan sonra sonuç odaklı davranılarak hizmet en güvenli şekilde yerine getirilmektedir.

Firmanızın sunduğu hizmetinde ofis taşıma hizmeti nasıl sağlanmaktadır ?

Ofis taşıma hizmetlerinde avcılar ilçesinde firmamız olarak güvenli taşıma hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimizi böylelikle memnun etmeyi amaç ediniyoruz. Hizmet içinde bu nedenle en uygun fiyat garantisini sağlarız. Ofis taşıma hizmetlerinde uygun olarak evrak ve dosyalar için özel kolileme seçenekleriyle birlikte işletmelere ayrıca yardımcı olmaktayız. Aktif olarak çalışmakta olduğumuz ofisler de bu nedenle kişisel eşya ve araç gereç fazlalığından dolayı daha fazla ayrıntılı kolileme seçeneği sunmaktayız. Firmamız olarak ofis taşıma hizmetini aynı gün içerisinde gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerimizin işlerinin aksamasının önüne geçmekteyiz.

Avcılar Ev taşıma hizmetinde firmanızın sunduğu ek hizmetler nelerdir ?

Nakliye hizmetlerimizde aynı şekilde firmamız olarak Parça eşya taşıma, Ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız. Parça eşya nakliyesi hizmetlerimizde ayrıca firmamız olarak en hızlı taşıma seçeneğini yerine getirmekteyiz. Parça eşya taşıma hizmeti olarak kiralık kamyonet seçeneğimiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel personellerimiz ile parça eşya hizmetlerinde bize ulaşım sağlandıktan süreci kısa ve hızlı tutmaktayız. Süreç boyunca zaman kaybetmemeye çalışmakta ve prensipli çalışmaktayız. Gerekli ambalaj paketleme malzemelerini hızlıca temin etmekteyiz. Uygun araç gereç ve personel sayısını hızlı bir şekilde hazırlayarak size yardımcı olmaktayız.

2 thoughts on “Avcılar Evden Eve Nakliyat”

  1. Geri bildirim: Ambarlı Evden Eve Nakliyat - Ev taşıma | 0541 247 32 87 Aden Nakliyat

  2. Geri bildirim: Cihangir Evden Eve Nakliyat - Aden Nakliyat | 0541 247 32 87 |

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?