Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Aden Nakliyat Taşımacılık A.Ş olarak Evden Eve Nakliyat Ofis taşıma, Mobil asansörlü nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Sanayi, Paletli eşya taşıma, Eşya depolama, Kiralık kamyonet, Şehirler arası nakliyat hizmetlerini vermekteyiz

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliyat ev taşıma fiyat teklifi almak için sitemizde bulunan iletişim bölümünden yetkili müşteri temsilcimiz ile görüşebilir ve yukarıda bulunan butona tıklayarak firmamız ile whatsapp uygulaması üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Firmamızın yetkili personeli ile iletişim kurulması aşamasında taşınma hizmeti gerçekleştirilecek ürün yada eşyalarınız hakkında detaylı bilgileri alıyoruz. Taşınma hizmetinde ürün yada eşyaların alınacağı katları gideceği yeri belirtmeniz, bu eşyanın ağırlığı, özel paketleme istekleriniz, hassasiyet derecesi gibi birçok detayı almamız değerlendirmekteyiz. Bu sayede hizmetinizde depolama talebi gibi birçok isteğiniz değerlendirilerek firmamız tarafından hizmetinize özel bir fiyat teklifi sunulmaktadır.

Ev Taşıma Hizmetinde uygun fiyat seçenekleri

Hizmet boyutu
Kısa Mesafe
Uzun mesafe
Ekstra Montaj – Paketleme
1+1 Ev Taşıma
6000
8000
+500
2+1 Ev taşıma
1000012000+750
3+1 Ev Taşıma
12000
15000
+1000
4+1 Ev Taşıma
15000
20000+1500

Ev taşıma hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Mobilyalarınız en uygun biçimde sökülüp montajlanır. Eşyalarınız hassaslık bakımından değerlendirilerek ambalajlanır. Özel eşyalarınız için koli ve mutfak eşyalarınız için özel sargı hazırlanır. Ayrıca güvenli eşya taşımacılığı için gerekli ekipmanlar hazırlanır.

Büyükçekmece İlçesinde Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma hizmetinde Aden Nakliyat Taşımacılık A.Ş olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca verdiğimiz hizmette firmamız Büyükçekmece ilçesinde bir çok Ev, işyeri, Sanayi, İş merkezlerinin hizmet ve taleplerinde yardımcı olmaktayız.

Parça Eşya Taşıma hizmetlerimizde firmamız olarak müşterilerimizin hizmet ve talepleriyle ilgili bilgi alıp rapor tutmaktayız. Müşterimizin talepleriyle alakalı bir çok bilgi gerekmektedir. Çünkü kullanılacak olan araç gereç ve personel sayısı gibi birçok unsur özellikle önceliklidir. Eksiksiz biçimde taleple alakalı gereken araçları devreye sokmaktayız. Ayrıca talebiniz doğrultusunda taşınacak olan eşyanın niceliği ve niteliği gibi konular hakkında bilgileri almakta ilk olarak rapor tutmaktayız. Son olarak hizmetinizde kullanılması gereken özel koruma ambalajlarını hazırlayıp hizmetinizi en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ofis Taşıma Hizmeti

Büyükçekmece ilçesinde yapılan birçok Ofis Taşıma işinde nakliyat firmamız olarak hizmetimizin güvenliğini ve detaylı yaptığımız nakliye sürecini en düzgün şekilde yapmak ve müşterini memnuniyetini en ön sırada tutmaktayız.

Ofis Taşıma hizmetlerimizde firmamız olarak inşaat, sanayi, emlak, tekstil, hastane, holding, arşiv, üniversite, tarihi eser, fuar, otel, fabrika, şirket, laboratuvar, antika gibi birçok sektörde hizmet vermekteyiz. Ofis taşıma hizmetinde personel çoğunluğu yüksek olan firmalarda nakliyat firmamız olarak ayrıntılı bir biçimde çalışmaktayız. Kişisel olan eşyalarınızı niceliği, niteliği bakımından ayrılması gerekmektedir. Eşya güvenliği baz alınması için bundan dolayı özenli bir şekilde paketliyoruz. Bu eşyaları detaylı biçimde koli yapıyoruz. Hizmette hiçbir sorun çıkmaması için özel olarak taşımaktayız. Ofis taşıma hizmetlerinde Aden Nakliyat Taşımacılık A.Ş olarak müşterini memnuniyetini öncelik almaktayız. Ofis taşıma işleminde diğer hizmetlerimiz gibi sonuç odaklı yaklaşmaktayız. Talebinizde hiçbir aksama yaşanmamasını birinci öncelik olarak almaktayız.

Büyükçekmece ilçesinde Kiralık Kamyonet hizmeti

Firmamız olarak Büyükçekmece ilçesinde bir çok ev taşımasında, sanayi hizmetinde, tekstil atölyesinde hizmet vermekteyiz. Kiralık kamyonet hizmetinde ayrıca müşterimizin eşyasını kendi yüklemeyi istemesi gibi bir çok konuda anlayışlı davranmaktayız. Çalışma alanlarında her şeyden önce güvenli taşımayı göz önünde tutmalıyız. Bundan dolayı  eşya taşımacılığında Kiralık Kamyonet Hizmetlerini aktif bir şekilde kullanmaktayız. Müşterilerimize her şeyden önce ilk olarak en uygun fiyat garantisini ve öncelikle müşterini memnuniyetini baz almaktayız. Firmamız olarak kiralık kamyonet hizmetimizde müşterilerimiz ana sayfa ekranımızda bulunan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak da yetkili müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talep ettiği hizmet hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Ayrıca her daim hizmetinize uygun kamyon yada kamyonet hızlı bir şekilde hazırlanır.

Büyükçekmece ilçesinde Şehirler Arası Nakliyat ve Eşya Depolama

Şehirler Arası Nakliyat ve Eşya Depolama Hizmetlerimizde firmamız Aden Nakliyat Taşımacılık A. Ş olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda şehir dışından ilçemize yapılan nakliyat taleplerine hızlı bir şekilde çözüm sunmaktayız. Böylece şehir dışından gelen eşyaların nakliyesinde müşterimizin talebinde ani bir değişikliklere her an hazırız. Böylelikle hizmetin gerçekleşeceği tarihte değişiklik olması gibi durumlarında müşterilerimize farklı seçenekler sunmaktayız. İsteğiniz dahilinde ayrıca bu eşyaların güvenli bir şekilde tekrardan ambalajlanmakta ve depolamaktayız. Bu sayede eşyalarınızın su, nem gibi bir çok faktörlerden etkilenip öncelikle zarar görmemesi gerekmektedir. Bu nedenle hizmetle alakalı en başta sonuç odaklı bir yaklaşım gerekmektedir. Böylece bu tür durumlara hızlı şekilde çözüm bulmaktayız. Müşterilerimizin taleplerinde ne var ki bazen olağan dışı sorunlar olabiliyor. Eşyalarının nakliye sürecinde tarih değişimi hatta indirileceği yerde mevcut olan değişiklerde bu nedenle çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Bu sayede ani değişken faktörlere kolaylıkla uyum sağlamaktayız.

Büyükçekmece ilçesinde sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ; Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma, Büyükçekmece kiralık kamyonet

1 thoughts on “Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?