Gürpınar Evden Eve Nakliyat

Gürpınar evden eve nakliyat firmaları arasında Aden Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Ev eşyalarınızı birinci sınıf araçlarda taşımaktayız. Bununla beraber eşyalarınızın taşınması sırasında gereken işlemleri uzman personellerimize yaptırmaktayız. Paketleme konusunda en iyi kalitede ürünleri kullanmaktayız. Üstelik tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sağlamaktayız.

Gürpınar taşımacılık çalışmalarını şehir içi ve şehirler arası tüm adreslerde yerine getirmekteyiz. Bölgemiz içerisindeki tüm adreslerden diğer tüm il ve ilçelere eşyalarınızı iletebiliriz. Aynı zamanda diğer tüm il ve ilçelerden eşyalarınızı bölgemize getirebiliriz. Her türlü ev eşyalarınızı mesafeler fark etmeksizin taşıyoruz.

Ev eşyalarınızı taşırken yaşanan stresinizi anlıyoruz. Amaçlarımızdan bir tanesi de müşterilerimizin taşınma süresinde ve sonrasında rahat bir süreç geçirmesini sağlamak. Bu sebepten dolayı gerek taşıma, gerekse paketleme ve montaj için işinde usta çalışanlar ile birlikte görev alıyoruz. Soför personellerimiz taşıdıkları yükün ev eşyası niteliğinde olması bilincinde araçlarını kullanıyorlar.

Paketleme konusunda her eşya için kendi sınıfında en iyi kalitede ve lüks malzemeleri kullanıyoruz. Aynı zamanda montaj ve diğer ek işlemler için uzmanlık seviyesinde araçları da biz temin ediyoruz. Ustalarımız gereken tüm montajları kusursuzca gerçekleştiriyor. İstisnasız her aşamada özenle ve itina ile hareket ediyoruz.

Siz de bu imkanlar dahilinde taşınmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizi hemen arayabilirsiniz. evden eve nakliye çalışması Aden Nakliyat firması ile artık çok daha kolay.

Gürpınar evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ek hizmetler ; Gürpınar Parça eşya taşıma, Gürpınar kiralık kamyonet

Gürpınar Evden Eve Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Evden eve nakliyat hizmetleri strateji aşamaları üç temel bölümden oluşuyor. Ev eşyalarınızı taşırken bu üç aşama standart çalışmamızı belirtiyor. Talep edilen durumlarda diğer tüm ek hizmetlere yine firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu sayede taşınırken ekstra bir uğraşınız olmadan taşınmayı tamamlayabilirsiniz.

  • Eşyalarınızın Hazırlanması
    • Eşyalarınız taşınmadan önce sağlıklı bir çalışma yapılması için belirli işlemlerin yapılması gerekiyor. İlk olarak taşınacak mobilyaları ve beyaz eşyalarınızı yerlerinden alıyor ve söküyoruz. Ardından eşyalarınız ambalaj ve paketleme malzemeleri ile koruma altına alınıyor. Bu sayede taşıma işlemi öncesi hazırlık işlemi tamamlanmış oluyor. Talep edilen durumlarda mutfak eşyalarınızın ve kıyafetlerinizin toparlama ve koli haline getirilmesini de personellerimiz yerine getirmektedir.
  • Eşyalarınızın Taşınması
    • Eşyalarınızın hazırlanma işlemi sonrasında taşıma aşamasına geçmekteyiz. İlk önce eşyalarınızı gereken en uygun şekilde aracımıza taşımaktayız. Aracımıza taşınan eşyalarınız düzenli bir şekilde araç içerisinde yerleştirilmektedir. Bundan sonra aracımız ile yeni adresinize yola çıkmakta ve belirlenen sürede varış yapmaktayız. Son olarak aracımızdaki tüm eşyalarınızı yeni evinize taşımakta ve odalarınıza yerleştirmek yapmaktayız
  • Eşyalarınızın Hazırlanması
    • Eşyalarınızın tamamı yeni evinize çıktıktan sonra usta personellerimiz görev almaya başlıyor. Mobilyalarınızın kuruluyor ve odalardaki yerlerine yerleştiriliyor. Beyaz eşyalarınız tıpkı eski adreste olduğu gibi kullanıma hazırlanıyor.

Gürpınar Evden Eve Nakliyat Hakkında Merak Edilenler

Gürpınar evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor?

Ev taşıma fiyatlarımız öncelikle taşınacak adresler arası mesafe, taşınacak eşyaların miktar ve niteliği, yapılacak olan işçilik zorluk aşaması ve talep edilen ekstra işlemlere göre belirleniyor. 2024 yılı ortalama ev taşıma ücretleri 8000 TL’ den başlamaktadır.

Ev taşıma hizmetinde kaç personel görev almaktadır?

Standart ev taşıma çalışmalarında personel sayısı yine işçilik zorluk aşamalarına göre belirlenmektedir. Bununla beraber araçlarımız ev taşıma çalışmalarına minimum üç kişilik ekip ile birlikte gitmektedir. Eşya miktarı arttıkça personel sayısı da doğru orantıda yükselmektedir.

Ev eşyası taşıma çalışmalarında hangi malzemeler kullanılmaktadır?

Ev eşyalarınızın adresler arası transferi için yeni nesil ve üst kalite nakliye araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız firmamız üzerine kayıtlıdır ve logo bulundurmaktadır. Her türlü ve çoklukta ev eşyasını taşıyabilecek kapasitede nakliye araçlarımız vardır. Bunun dışında paketleme için ince ve kalın patpat kullanmaktayız. Patpat malzeme üzeri koruma için streç ve bant kullanmaktayız. Eşyalarınızı araç içerisinde sabitlemek ve taşımak için özel iplerimiz mevcuttur. Son olarak ekipman konusunda takım çantalarımız ve şarjlı vidalama sistemlerine sahibiz.

Ortalama bir ev taşıma işlemi ne kadar sürede tamamlanmaktadır?

Ekstra bir işlem ve çalışma talep edilmeyen durumlarda şehir içi ev taşıma çalışmaları aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Şehirler arası taşıma durumlarında gidilen mesafeye göre hesaplanmaktadır. En uzak mesafelerde en geç üç gün içerisinde işlemlerimizi yerine getirmekteyiz.

1 thoughts on “Gürpınar Evden Eve Nakliyat”

  1. Geri bildirim: Gürpınar Kiralık Kamyonet - Aden Nakliyat | 0541 247 32 87

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?