Kavaklı Evden Eve Nakliyat | 0541 247 32 87 |

Kavaklı evden eve nakliyat hizmetini Aden Nakliyat olarak en iyi imkanlar dahilinde sizlere sunmaktayız. Ev eşyalarınızı usta çalışan arkadaşlarımız ve size özel nakliye araçlarımız ile taşımaktayız. Personel, paketleme, montaj gerekliliklerin tamamını tek firma olarak üstlenmekteyiz. Aynı gün içerisinde yeni adresinizde evinizi yaşama, eşyalarınızı kullanıma hazır halde teslim etmekteyiz. Çalışmalarımızı kesinlikle A kalite hizmet vermekteyiz bununla beraber en uygun fiyatlarla çalışmaktayız.

Ev eşyası taşıma görevlerinde eksiksiz olarak her müşterimize kişisel bir taşıma planı oluşturmaktayız. Planımızı iletişim numarasından konuştuğunuz ve sizin için yetkilendirilen personelimiz hazırlamaktadır. Tabii ki bu plan hazırlanırken sizden alınan bilgiler ve diğer istek- talepleriniz değerlendirilmektedir. Yine plan dahilinde eşyalarınızın taşınacağı adresler, kat yükseklikleri, eşya çokluk ve ölçü bilgileri bununla beraber talep edilen ek hizmetler ve fiyat teklifi bulunmaktadır.

Aden Nakliyat firmamız eşyalarınızla birlikte kesinlikle sorumluluk taşır. Eşyalarınıza ve taşıma için değerlendirdiğiniz kişisel düşüncelerinize önem verir. Bizden hizmet alırken firmamızın en üst yönetim rolü tamamen size aittir. Kendi taşıma sisteminizi kendiniz planlayabilirsiniz. İstediğiniz aracı ve istediğiniz sayıda personel teminini sağlayabiliriz.

Kavaklı taşımacılık çalışmalarımızda üstün kalite standartlarında çalışmaktayız. Detaylı inceleme sonucunda eşyalarınıza en uygun nakliye aracını belirlemekteyiz. Araçlarımız eşyanızın çokluk ve niteliğine bağlı olarak belirlenmektedir. Araçlarımız eşyalarınızı rahatlıkla alacak üst yapı kasa sistemlerine sahiptir. Tüm araçlarımız firmamızın üstüne kayıtlıdır. Bununla birlikte araçlarımızda Aden Nakliyat logosu bulunmaktadır. Firmamızın filosunda sınıf olarak tüm çeşitliliklerde nakliye aracı mevcuttur.

Kavaklı Evden eve nakliye ekibimiz işini daima iyi bir şekilde yerine getiren kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz ev eşyası taşıma işini meslek ve görev edinmiştir. Gerek mobilya montajı ve paketleme gerekse taşıma için deneyimli kişiler araçlarımızla birlikte adresinize gelmektedir. Taşıma işlemi sonlanana dek her türlü görev ve sorumluluğu üstlenmekteyiz. Nakliye işleminin planlama aşamasından yeni evinizde teslimata kadar plana ve anlaşmaya bağlı olarak hareket ediyoruz.

Kavaklı mahallesinde ek hizmetlerimiz ; Kavaklı kiralık kamyonet, Kavaklı parça eşya taşıma

Sizlerde stressiz ve kaliteli bir ev taşıma hizmeti almak isterseniz tek yapmanız bizimle iletişime geçmektir.

Kavaklı Evden Eve Nakliyat Çalışması

Kavaklı evden eve nakliyat çalışması standartlara bakıldığında tüm tüm bölgelerde yapılan işlemlerle aynı şekilde ilerlemektedir. Bölgemiz içerisindeki tüm adreslerde görev almaktayız. Tüm müşterilerimize aynı değer ve ölçütlerle hizmet vermekteyiz. Niteliği ne olursa olsun eşyalarınızın tamamını aynı özenle taşımaktayız. Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde size özel plan hazırlanmakta ve size ayrılan gün için randevu oluşturulmaktadır. Randevu günü ve zamanı geldiğinde Kavaklı’ da yapılan ev taşıma çalışmalarımız aşağıdaki sıralama üzerinde ilerlemektedir.

 • Hazırlık ve Paketleme
  • Personellerimiz nakliye aracımız ile birlikte adresinize gelmektedir. Yanlarında hazır bulunan plan ve sözleşmemiz ile işe başlamak için sizden start alınmaktadır. Bununla birlikte çalışanlarımız taşıma için alan planlaması yapmaktadır. Eşyaların en sağlam şekilde taşınması için gereken usül belirlenmektedir. Ardından eşyalarınız taşıma öncesi hazırlanmaktadır. Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve diğer ürünler ayrıntılı olarak sökülmektedir. Sökme işleminin ardından her eşya kendi sınıfına ait birinci sınıf paketleme malzemeleri ile koruma altına alınmaktadır.
 • Taşıma ve Nakliye
  • Usta personellerimiz tarafından hazırlık aşamasından geçen eşyalarınızın taşıma işlemi başlamaktadır. İlk olarak eşyalarınız evinizde nakliye aracına taşınmaktadır. Nakliye aracı girişinde istif için özel eğitim alan personelimiz eşyalarınızı dikkatlice nakliye aracımıza dizmektedir. Bu aşama eşyaların nakliye esnasında sallanma ve sürtünme gibi durumlarda zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Araçlarımızda mobilyalarını ve diğer kaba eşyalarınızı rahatça çıkartacak merdiven sistemi mevcuttur. Özel yapım üst yapı kasa sisteminde ip bağlama yerleri mevcuttur. Her eşya kendine ait ayrılmış yere yerleştirilmektedir. İkincil taşıma nakliye aşamasıdır ve aracımız dikkatle kullanılarak yeni adresinize getirilmektedir. Yeni adresinizde yine taşıma personellerimiz eşyaları yeni evinize taşımaktadır. Bu adreste de yine önce can ardından mal güvenliği sağlanarak en uygun usülle hareket edilmektedir.
 • Montaj ve Teslimat
  • Yeni evinize taşıma personellerimizin eşyalarınızın tamamını çıkartmasının ardından son aşamaya geçilmektedir. Yine usta personellerimiz mobilyalarınızın montajını yapmaktadır. Montaj sonrası mobilyalar talebiniz doğrultusunda odalara göre dizayn edilmektedir. Beyaz eşyalarınız ve diğer elektronik ürünlerin bağlantıları tamamlanmaktadır. Talep edilen durumlarda montaj ekiplerimiz duvar montajı ve televizyon montajı gibi çalışmaları da adresinize gelip tamamlamaktadır. Son olarak plan üzerinde bulunan tüm çalışmanın yapılmasının ardından teslimat ve sunum işlemi gerçekleşmektedir.

Kavaklı Evden Eve Taşımacılık Merak Edilenler

Kavaklı evden eve taşımacılık çalışmasında aktif olarak kaç kişi görev almaktadır?

Bu sorunun cevabı taşınacak eşyaların miktar, nitelik bilgilerine göre belirlenmektedir. Aynı zamanda kat bilgileri ve talep durumları da sayıyı etkileyen faktörler arasındadır. Standart ev taşıma çalışmalarında minimum 3 kişi görev almaktadır. Bu sayı zaman zaman 7 veya 8 kişilere kadar çıkmaktadır. Ekstra hızlı nakliyat veya fazla personel gibi talep durumlarında belirleme derecesi tamamen siz müşterimize aittir.

Ev taşıma için hangi sınıfta nakliye araçları kullanılmaktadır?

Standart ev taşıma çalışmalarımızda kapalı yapı panelvan, kamyonet, kamyon ve büyük kamyonları kullanmaktayız. Eşyaların çokluk derecesine göre araç belirlemekteyiz. Yine talep edilen durumlarda filomuzda bulunan araçlardan talep ettiğiniz aracı seçme seçeneği tamamen müşterimize bağlıdır.

Kavaklı’ da ev taşıma fiyatları nasıl belirleniyor?

Ev taşıma fiyatlarımızı etkileyen ana unsurlar; taşınacak adresler arası mesafe, eşyaların taşınacağı katlar, eşya miktar ve nitelikleri gibi ana kalemlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra çalışacak personel sayısı, kullanılan nakliyat aracı, paketleme ve ek hizmetlerde kullanılacak diğer malzemelerin maliyet listesine göre hesaplama da yapılabilir. Ortalama olarak 2024 yılı içerisinde personel ve nakliye dahil çalışmalarda minimum ücret 7000- 8000 TL aralığında başlamaktadır. Nakliye fiyatı bundan sonra için belirlenen bir üst sınır bulunmamaktadır.

Kavaklı bölgesinde ev taşıma hizmeti için hangi ek hizmetleri verebilirsiniz?

Ev taşıma hizmetinin standart koşullarında taşıma, nakliye montaj çalışmaları mevcuttur. Aden Nakliyat olarak ayrıca sizlerin taşınmasını kolaylaştırmak adına özel montaj ekipleri oluşturduk. Özel ekiplerimiz taşınmanız sonrası store perde, avize, duvar üniteleri ve parçalarını, su arıtma cihazlarının da montajlarını yapabilir. Bunun dışında ev eşyasına ek olarak özel taşıma ekiplerimiz çelik kasa, piyano, salıncak gibi ekstra eşyalarınızı da tıpkı diğer hizmetlerdeki gibi özenle taşıyabilir.

2 thoughts on “Kavaklı Evden Eve Nakliyat | 0541 247 32 87 |”

 1. Geri bildirim: Kavaklı Kiralık Kamyonet - Aden Nakliyat | 0541 247 32 87

 2. Geri bildirim: Kavaklı Parça Eşya Taşıma - Aden Nakliyat | 0541 247 32 87

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?