Hadımköy Evden Eve Nakliyat

Hadımköy evden eve nakliyat hizmetinde “Aden Nakliyat” olarak Evden Eve Nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma, mobil asansörlü ev taşıma hizmetlerini vermekteyiz.

Hadımköy ilçesinde yapılan Ev taşıma hizmetlerinde firmamız aktif olarak hizmet vermektedir. Firmamız olarak müşterilerimize her şeyden önce güvenli ev taşıma hizmetlerini sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat hizmetinde iş güvenliği prosedürlerine her şeyden önce dikkat ediyoruz. Güvenli bir çalışma için disiplinli çalışmakta böylece hizmetin daha hızlı sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize ayrıca eşya güvenliğini garanti etmekteyiz. Dilerseniz sigortalı taşıma sürecini devreye sokarak detaylı şekilde bir raporlama yapıyoruz. Çalışma sürecinde böylelikle daha hızlı bir nakliyat çalışması sağlamaktayız. Taşımacılık sürecinde bundan sonra bir değerlendirme raporu hazırlayarak yol haritası oluşturuyoruz. Bu değerlendirme sürecinde nakliye yapılan eşyaların cinsine göre ayrılması gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmaktayız.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat hizmetinde Ev taşıma süreci hassas bir konu olduğundan daha dikkatli yaklaşmaktayız. Taşıma sürecinde müşterimize mutfak paketleme hizmeti gibi ek hizmetlere ihtiyacının olup olmadığını sormaktayız. Ek mobilya montajı hizmeti, duvar montajı gibi hizmetler hakkında bilgi alarak böylelikle daha kapsamlı çalışma yapmaktayız.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Nakliye sürecini bir bütün olarak görmek zorundayız. Bu bütünlük içerisinde paketleme, ambalaj, montaj hizmeti gibi birçok faktör bulunmaktadır. Nakliyesi yapılacak eşyanıza özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde her şeyden önce memnuniyetinizi öncelik almakta böylelikle disiplinli çalışmaktayız.

Nakliyat işleminde eşya paketlemesi nasıl sağlanmaktadır ?

Eşya paketlemesi eşya güvenliğini sağlamak için yapılan bir çalışmadır. Paketleme işleminde her şeyden önce paketlenen eşyaya uygun bir çalışma yapmalıyız. Süreç içinde bundan sonra nasıl bir ambalajlama yapılacağını değerlendirmekteyiz. Çok kırılgan ve hassas eşyalarınıza ayrıca özel paketleme kolisi getirmekteyiz. Müşterilerimizin tercih ve isteğine göre Mutfak Paketleme işlemini de devreye sokmakta böylelikle daha kapsamlı bir hizmet yelpazesi oluşturmaktayız.

Mobilya montaj hizmetinde nelere dikkat ediyorsunuz ?

Montaj hizmetlerinde her şeyden önce güvenli bir şekilde sökme ve takma işlemini sağlıyoruz. Hizmet içinde sökülen mobilyaya uygun profesyonel sarjlı vidalama araçlarımızı kullanıyoruz. Mobilyalarınız sökülmeden önce detaylı şekilde incelenmekte böylelikle kurulumda karmaşa olmaması sağlanmaktadır. Mobilya üzerinde bir deforme yada vidalama kısımlarında bir kırık olması halinde bunu müşterimize bildiriyoruz. Bu tür kırılma ve deforme durumlarında tamirat işlemlerini elimizden geldiğince gidermeye çalışıyoruz.

Hizmet içinde taşıma güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Eşya taşıma güvenliğinde hizmet içinde öncelikle mobil asansör kullanımını her zaman tercih etmekteyiz. Özellikle kentsel dönüşüm ve eski binalarda mobil asansör kullanımı her şeyden önce kolaylık sağlamaktadır. Asansör kullanımında böylelikle daha hızlı bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Asansör ile taşınması mümkün olmayan insan faktörünün devreye girmesi gereken bölümlerde ayrıca bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışma içerisinde bundan sonra ek personel ve halatlı taşıma sistemi gibi birçok unsuru göz önünde bulunduruyoruz. Taşıma sürecinde bundan sonra bina içerisine ve çevreyte zarar vermemeye özen gösteriyoruz.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Fiyat nasıl belirlenebilir?

Hadımköy Evden Eve Nakliyat hizmetinde fiyat belirlemesi yapmak için her şeyden önce müşterimiz ile detaylı bir şekilde iletişime geçiyoruz. Taşınmak istenen eşyanın boyutu durumu ve nasıl bir araç gerektiği gibi bir çok unsuru değerlendiriyoruz. Bu süreçlerden sonra müşterimizi sigortalama ve mobil asansör seçenekleri hakkında bilgilendiriyoruz. Nakliyat sürecinde her şeyden önce müşteri memnuniyetini ve zaman kaybını önlemeyi amaçlıyoruz. Hizmet içinde fiyat belirleme konusunda böylelikle daha hızlı ve aktif bir çalışma sergilemekteyiz.

Hadımköy Ev Taşıma Hizmetinin Tamamlanması.

Firmamız olarak detaylı süreçleri göz önünde bulundurarak verdiğimiz hizmetin son aşamasında nakliye işleminin tamamlanması yer almaktadır. Hizmetimizde bundan sonra eşyalarınızın yüklendiği nakliye aracını güvenle indirilen yere getirilmesini sağlıyoruz. Eşyanın indirileceği yerde mobil asansör kullanılması gibi seçenekleri değerlendiriyoruz. Taşınma süreci içerisinde yükleme bölgesinde numara ile ayrılan kolileri sırasıyla dairenize ulaştırıyoruz. Elektronik ve çok hassas aletleriniz varsa bunlar için ayrıca özel araç hizmetini yerine getiriyoruz. Ambalajlanarak korunan eşyaların ambalajlarını çıkartıp bant izi çıkmamasına dikkat ediyoruz. Hizmet tamamlanırken mobilyalar kontrol ediyoruz böylelikle nakliyat sonrası müşterimizin mağdur olmamasını garanti ediyoruz. Eşyalarınızın yüklenildiği yerde nasıl alındıysa aynı şekilde indirileceği yerde de güvenle kurulumunu sağlıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?