Kumburgaz Evden Eve Nakliyat

Kumburgaz Evden Eve Nakliyat hizmetimizde Aden Nakliyat olarak Ev taşıma, Parça eşya taşıma, Mobil asansörlü taşımacılık, Ofis taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerde her şeyden önce müşteri memnuniyetini öncelik almaktayız. Ev taşıma hizmetlerinde ayrıca disiplinli bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacı olan ev taşıma hizmetlerinde ayrıca prensip olarak detaylı bir rapor hazırlayarak karışıklığın önüne geçiyoruz. Hizmet içinde bundan sonra ambalajlanması ve korunması gereken eşyaları raporluyoruz. Taşınma işleminde bundan sonra sökülmesi gereken mobilyaları sarjlı vidalama araçlarımızla zarar vermeden taşınmaya uygun şekilde parçalara ayırıyoruz.

Kumburgaz Evden Eve Nakliyat Süreci

Kumburgaz Evden eve Nakliyat hizmetinde her şeyden önce hizmeti talep eden müşteri ile detaylı bir iletişim gerçekleştirilmelidir.
Taşınma işleminde her şeyden önce hizmet verilecek olan eşyalar niceliği ve niteliği bakımından inceliyoruz. Bu hizmet içinde bundan sonra uygun araç ve gereçlerin hazırlanması gerekmektedir.
Uygun araç getirilmesi böylelikle eşyanın güvenli bir şekilde nakliyesini yapılması önemlidir.
Müşterilerimize aynı şekilde dilerse sigortalı taşımacılık seçeneğini sunuyoruz.
Nakliyat sürecinde aynı şekilde müşterilerimizin isteği doğrultusunda mobil asansörlü taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.
Mobil asansörlü taşıma işlemi iş güvenliği bakımından en güvenli taşıma şeklidir ayrıca hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Asansörlü taşıma işlemlerinde böylelikle güvenli bir şekilde taşınma işlemi yapılmaktadır.

Ağır eşyaların taşınması için iş güvenlik prosedürlerine her şeyden önce önemli buluyoruz. Bu prosedürlere dikkat ederek belirtildiği gibi sağlığa aykırı durumların önüne geçmeye çalışmaktayız.
Taşınan eşyaların müşterimize bundan sonra sağ salim ulaşabilmesi için eşyaya hiçbir zarar gelmemesi çok önemlidir.

Kumburgaz Evden Eve Nakliyat

Kumburgaz Ev Taşıma Süreci

Eşyaların paketlenmesi

Paketleme sürecinde her şeyden önce eşyaların kırılganlık seviyeleri değerlendiriyoruz.
Eşya paketlenmesinde eşyaların ne kadar uzak bir mesafeye gideceğine göre paketleme seviyesi değişebilir. Eşyalar için bu nedenle Nem ve Su geçirmez paketleme ambalajları ile birlikte sarıyoruz.
Süreç içinde bundan sonra mobilyaların sökülmesi ve paketlenmesi yer alıyor.

Mobilyaların Hazırlanması

Mobilyalarınıza uygun bir taşıma sağlanması için öncelikle hangi tip ve boyutta olduğu değerlendiriyoruz.
Bu mobilyaların öncelikle nasıl söküleceği ve bundan sonra ne şekilde taşınacağını planlıyoruz. Vidalama yerlerinde bunun dışında bir deforme olup olmadığını kontrol ediyoruz. Söküm işleminden önce böylelikle zarar görüp görmediğini inceliyoruz. Zarar gören bir mobilya parçası varsa ayrıca bunu müşteriye bildirmekle yükümlüyüz.
Cam kapaklı ağır olan mobilyalarda daha dikkatli bir sökülme işlemi yapılır böylelikle iş güvenliği konusuna önem gösteriyoruz.

Eşyaların İndirme Süreci


Nakliyat hizmetinde bundan sonra eşyalarınızı kamyon yada uygun araca güvenli şekilde taşıyoruz. Yükleme sürecinde böylelikle zaman kaybetmemeye önem göstererek nakliye hizmetini yerine getiriyoruz. Eşyaların güvenlik prosedürlerine dikkat etmekteyiz ve bundan sonra indirme aşamasına geçiyoruz.

İndirme aşamasında her şeyden önce dikkat ettiğimiz prensiplerimizden birisi nakliye yapılırken çevreye zarar verilmemesidir. Ev eşyalarının taşınması sırasında ayrıca bina içerisine zarar verilmemesini önemli buluyoruz. Bina içerisinde yaşayan diğer insanların rahatsız edilmemesine dikkat ediyoruz.
Yükleme bölgesine yüklenen eşyalar bundan sonra dikkatli şekilde indirilerek müşterimizle birebir diyalog halinde nereye indirileceği gibi detaylara dikkat etmekteyiz.
Sökülen Mobilyaların düzenli şekilde taşınması ve böylelikle düzgünce montajlanıp kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Hizmetimizin son aşaması yerine getirmekte ve bundan sonra nakliye hizmetini güvenle yerine getirmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?