Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Yakuplu evden eve nakliyat çalışmalarını Aden Nakliyat olarak gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ve yeni düzen nakliye araçlarımızla haftanın her günü ev eşyası taşıma çalışması yapmaktayız. En iyi imkanlarla eşyalarınızı aynı gün içerisinde yeni adresinize taşıyıp, yaşama elverişli durumda teslimat gerçekleştirmekteyiz. İlk anlaşmamızda ne üzerinde anlaşıldıysa işlem sonuna dek asla anlaşmadan çayma yapmıyoruz.

Aden Nakliyat olarak bölgemizde yaptığımız çalışmalarda tüm adresler arası taşıma sağlamaktayız. Bununla beraber şehir içi ve şehirler arası her adrese eşyalarınızı götürebiliriz. Aynı şekilde şehir dışı tüm adreslerden eşyalarınızı bölgemize getirebiliriz. Bölgemiz dışarısındaki tüm il ve ilçelere nakliye hizmetimiz vardır.

Yakuplu nakliye için personellerimiz ve araçlarımızla birlikte görev almaktayız. Personellerimiz eşyaların taşıma sırasında yapılacak olan gerekliliklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Bununla birlikte sizin için özellikle randevu ettiğimiz araçlarımız eşyaların transferini sağlamaktadır. Araçlarımızı ister personel dahili ister personel harici de randevu etme seçeneğimiz mevcuttur.

Ev eşyası taşıması için gereken tüm ekipman ve malzemelerin tedariğini kendimiz yapıyoruz. Tüm malzemelerimiz birinci sınıf kalite malzemelerden oluşmaktadır. Ekipmanlarımız profesyonel kullanım için uygundur.

Ev eşyası taşıma işinde deneyim sahibiyiz. Yakuplu bölgesinde ev eşyası taşıma çalışması yapan ilk firmayız. Amacımız eksiksiz olarak tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Siz de taşınma çalışmanızı stressiz geçirmek ve işinizi güvenilir bir firmaya emanet etmek istiyorsanız iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz.

Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Çalışması Aşamaları

Yakuplu evden eve nakliyat çalışma aşamaları üç temel başlıktan oluşmaktadır. Bu üç temel başlık standart ev taşıma işleminin aynen özetidir. Bazı ek gereklilikler ve sizlerin ek talepleri de aşamalara eklenerek hizmete dahil edilmektedir.

Eşyaların Taşınma Öncesi Hazırlanması

İlk olarak usta ve taşıma personellerimiz nakliye aracımızla birlikte adresinize gelmektedir. Ardından eşyalarınıza dair gerekli kontroller sağlanmaktadır. Anlaşılan tüm hükümler sizinle birlikte onaylanmaktadır ve taşıma işlemi başlamaktadır. Ustalarımız eşyalarınızın taşınması öncesi mobilya, beyaz eşya ve diğer kaba ürünlerinizi hazırlamaktadır. Bu zaman diliminde mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız yerlerinden sökülmektedir. Son olarak tüm eşyalar ambalaj malzemeleri ile paketleme altına alınmaktadır.

Eşyaların Taşınması ve Nakliyesi

Ustalarımız tarafından hazırlanan eşyalar gereken en uygun usul ve yöntem belirlenerek ilk olarak nakliye aracına taşınmaktadır. Burada usul belirlerken önemli olan ilk olarak can güvenliğinin ve eşya güvenliğinin sağlanmasıdır. Örneğin merdivenler geniş değil ise veya bina içi yük asansörü yok ise taşıma asansörü kullanılmaktadır. Aracımıza taşınan eşyalarınız özel yapım kasamızın içine dikkatlice dizilmektedir. Tüm eşyaların taşınmasıyla birlikte nakliye aracımız yeni adresinize varmak üzere yola çıkmaktadır. Yeni adresinize gelindiğinde ise tıpkı yüklemede olduğu gibi yine gereken usul doğrultusunda eşyaların tamamı yeni eve çıkartılmaktadır.

Montaj, Dizayn ve Teslimat

Tüm eşyaların yeni evinize taşınmasının ardından yine ustalarımız göreve koyulmaktadır. Mobilyalarınız odalar içerisine yerleştirilmekte ve montajı yapılmaktadır. Ev eşyalarının dizaynı yine talebiniz doğrultusunda ilerlemektedir. Beyaz eşyalarınız, diğer elektronik ürün ve malzemelerin bağlantıları yapılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda montaj ekibimiz yine adresinize gelip avize, duvar montajı, stor montajı gibi hizmetleri de yerine getirebilir. Anlaşma dahilinde anlaşılan tüm görevlerin yerine getirilmesiyle beraber teslimat tamamlanmaktadır.

Yakuplu Evden Eve Nakliye Hakkında Sorular

Yakuplu’ da ev taşıma hizmeti almak için ne kadar süre öncesinde iletişime geçmeliyim?

Hafta içi taşınma hizmeti almak istiyorsanız en azından 3 veya 4 iş günü öncesinde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hafta sonu ve sezon içi yoğun dönemlerde en azından 7 – 10 iş günü öncesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plan ve hazırlık aşamasının erken bir tarihte yapılması çalışmanın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için oldukça önemlidir.

Ev eşyası taşıma çalışmalarında kaç personel ile hizmet vermektesiniz?

Standart olarak ev eşyası taşıma çalışmalarında eşyaların çokluk değerleri, nitelik değerleri ve çalışmanın zorluk aşamalarına göre personel sayısı belirlemekteyiz. Bunun yanı sıra talep edilen durumlarda istediğiniz kadar personel görevlendirebiliriz. Araç ve personel dahili taşımalarda minimum 3 personel ile görevlerimizi tamamlıyoruz.

Nakliye için hangi araçlar ile taşıma sağlamaktasınız?

Nakliye araçlarımız kapalı kasa panelvan, kamyonet, kamyon, büyük kamyon sınıflarından oluşmaktadır. Eşyalarınızın çokluk ve niteliğine göre detaylı inceleme sonucu araç belirlemesi yapmaktayız. Bununla beraber yine talep edilen durumlarda çalışmalarınızda istediğiniz aracı talep edebilirsiniz.

Yakuplu evden eve nakliye fiyatları nasıl belirlenmektedir?

Eşyaların taşınma öncesinde karşılıklı olarak yaptığımız anlaşma sonucu fiyat hesaplaması yapmaktayız. Bu hesaplamada ne kadar eşya taşınacağı, hangi adresler arası taşıma yapılacağı, taşıma için belirlenen usül, görevlendirilen personel sayısı ve nakliye aracı sınıfı gibi kalemler göz önünde bulundurulmaktadır. 2024 yılı ortalama ev taşıma fiyatlarımız minimum 8000 TL’ den başlamaktadır. Fiyat aralığı için herhangi bir üst limit bulunmamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?