Mimaroba Evden Eve Nakliyat – Mimaroba Nakliye

Mimaroba evden eve nakliyat çalışmalarınızı Aden Nakliyat olarak üstlenmekteyiz. Profesyonel bir şekilde tüm ev eşyalarınızı taşımakta ve yaşama hazır halde teslimat sağlamaktayız. Özel dizaynlı ve yeni nesil nakliye araçlarımız, usta taşıma ve montaj personellerimiz, nakliye için gerekli tüm ekipmanlarımızla birlikte hizmetinizdeyiz.

Bölgemizde ev eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz durumlarda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa süre içerisinde personellerimiz sizinle iletişim kurmaktadır. Gereken tüm talepleriniz alınarak size özel taşıma planı oluşturulmaktadır. Taşınma stresini en aza indirmek ve gereken tüm önlemleri alarak eşyalarınızı yeni evinize taşımak ilk hedefimizdir.

Aden Nakliyat taşımada rahatlık, konfor ve güven sağlar. Nakliye araçlarımızdan, personellerimize; iletişim danışmanlarımızdan firmamızın tüm yönetim kadrosuna kadar tek amacımız müşteri memnuniyetidir. Bölgede ofisi bulunan tek nakliye firmasıyız. Talebiniz durumunda aynı gün içerisinde belirtilen en kısa sürede adresinize gelip taşıma işine fiilen başlayabiliriz. Her çoklukta ve nitelikte eşyalarınızın taşınmasını aynı gün içerisinde tamamlayabiliriz.

Mimaroba nakliye görevlerinde kalite standartlarında hizmetler vermekteyiz. Ev eşyası taşıma konusunda firmamızın tüm etkenleri deneyim konusunda üst seviyededir.

Mimaroba Evden Eve Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Hizmet İçin İlk Hazırlığın Yapılması

Nakliye Hizmetinin ilk aşamasında öncelikle taşınacak olan eşyalarınız ve ürünleriniz için nasıl bir ambalajlama çalışması yapılacağını belirliyoruz. Ambalaj çalışması her şeyden önce eşyalarınıza özel olarak belirlenmelidir. Bu belirleme sürecinde bundan önce kırılgan ve hassas eşyalar ayrı tutulmalıdır.
Güvenli paketleme çalışması için öncelikle dijital eşyaların kendi fabrikasyon kolilerini müşterimizden talep etmekteyiz. Müşterimize örnek vermek gerekirse televizyonun fabrikasyon kutusu laptop gibi hassas cihazların kendi koruma çantasıyla taşınması gerektiğini düşünüyoruz. Daha üst düzey bir koruma için ayrıca konuya hassaslıkla yaklaşmak zorundayız eşya güvenliği ve eşyaların zarar görmemesi nakliye hizmetinde birinci önceliğimizdir. Müşterimizle açık bir şekilde iletişimde bulunarak süreç içinde sürekli bir diyalog içindeyiz. Karşılıklı iletişim ile daha hızlı bir hizmet yaratmaktayız. Müşterimizin talebi doğrultusunda duvar montajı hizmetimizi de devreye sokmaktayız. Ünite ve duvara montajlanması gereken mobilyalar için plastik dübel ve alçıpan dübellerini hazırlıyoruz.

Hizmetin İkinci Aşaması | Eşyaların paketlenmesi ve Mobilyaların sökümü

Hizmetimizin ikini aşaması olan eşyaların paketlenmesinde kalın sargı ve poşetler bulundurmaktayız. Öncelikle buzdolabı gibi yiyecek ve gıda türevi ürünleri içeren makinelerde ki ürünleri kalın çuvallara dolduruyoruz. Televizyon gibi çok hassas olan eşyaların köşelerine özel plastik koruma bandajları getiriyoruz. Bunun yanında piyano gibi ağır ve sökülmesi mümkün olmayan nakliye ürünleri için taşıma halatları getirmekteyiz. Tekli, Çiftli, Üçlü gibi büyük ve ağır olan koltuklar için uzun ve kalın ambalaj olan “patpat” ambalajları getirmekteyiz. Paketleme çalışmasında her şeyden önce bütün eşyaların indirilecek kısıma güvenle nakliyesini sağlamak birinci amacımızdır. Hizmetin ikinci aşamasında bundan sonra mobilya söküm hizmetleri gelmektedir.
Mobilya söküm ve bunların paketleme hizmetinde mobilyanızın türüne göre bir belirleme yapılıp buna uygun vidalama gereçlerini hazırlıyoruz.
Mobilyalarınız için özel bir profesyonel marangoz ekibimizle birlikte geliyoruz. Daha önce hasar görmüş bir mobilyanız var ise bunları müşterimize bunu bildiriyoruz. Müşterimiz ile böylelikle hizmet içinde daha stratejik bir yaklaşımda bulunuyoruz. Hizmetimizde bu aşamadan sonra geriye kalan diğer çalışma ise bu eşyaların taşınma aracına yüklenmesidir.

Hizmetin Son Aşaması | Taşınan eşyaların indirilmesi

Mimaroba Evden Eve Nakliyat Hizmetinde son aşama olarak Taşınan eşyaların indirilmesidir.
Eşyaların gelen araç içerisine güvenle istiflenmesi bundan sonra kamyonete yüklenmesidir.
İndirme bölgesinde her şeyden önce nakliye aracının güvenli bir indirme bölgesine çekilmesidir. Bundan sonra eşyaların güvenli indirilmesi gerekmektedir. İndirme sürecinde ayrıca ağır olan iş güvenliği kurallarına uyarak tek başına taşınmaması gerekir. Erime tehlikesi bulunan buzdolabı ürünlerinin bulunduğu çuvallar öncelikle indirilmektedir. Müşterimize bundan sonra buzdolabı derin dondurucu gibi eşyalar indirilerek bu ürünleri yerleştiriyoruz. Mobilya eşyalarının indirilmesi sırayla yapılmalıdır kurulum önceliğine göre bu eşyaları indiriyoruz. Mobilya indirmesinde eşya üzerinde ki vidaların kırılmamasına ayrıca özen gösteriyoruz Bu mobilyaların düzgünce takılması her şeyden önce camlı dolapların ise bir kaç defa kontrolünü yapmaktayız. Eşyalarının hepsinin indirilmesinden sonra müşterimiz önceden bildirmiş ise duvar montajı vidalama hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Hassas olan ve duvara vidalanan ünite ve dolap türlerinde plastik dübeller ile sağlam vidalama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?