Selimpaşa Evden Eve Nakliyat

Selimpaşa evden eve nakliyat hizmetini Aden Nakliyat olarak sizlere sunmaktayız. Ev eşyalarınızı profesyonel, ambalajlı ve marangozlu imkanlarla taşımaktayız. Usta personellerimiz ve yeni nesil nakliye araçlarımızla evlerinizi aynı gün içerisinde taşımaktayız. Bunun yanı sıra kalite standartlarında yaptığımız çalışmalarda en uygun fiyatları teklif etmekteyiz.

Selimpasa nakliye çalışmalarımızda haftanın her günü çalışmaktayız. Bölgemiz içerisinde ve bölgemizden diğer tüm il ve ilçelere olan eşya taşıma çalışmalarınıza talibiz. Firma olarak en önemli misyonumuz evden eve taşımacılık Selimpaşa konusunda tüm müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır. Siz de müşterilerine önem veren ve işini özenle yapan bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aden Nakliyat ismimizle yaptığımız çalışmalarda her detaya önem veriyoruz. Personellerimizi usta ve deneyimli kişiler arasından seçiyoruz. Eşyalarınızın nakliyesi sırasında gereken tüm işçilik çalışmalarını en dikkatli şekilde yerine getireceklerinden emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra nakliye araçlarımız ev eşyalarınızı taşımak için özel olarak tasarlanmıştır. Sizler için randevu ettiğimiz araçlarımız firma logo bulundurmaktadır ve firmamızın bünyesindedir.

Ev eşyası taşıma fiyatlarımız yaptığımız işçilik ve hizmet kalitesine göre çok uygundur. Fiyat pahalılığına karşın tüm müşterilerimizin taşınma esnasında zorlanmaması için düşük kar oranı ile çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda sizin için özel bir taşıma planı ve fiyat teklifi hazırlıyoruz. Taşıma fiyatımız, taşıma şekli, eşyalarınıza dair bilgiler plan dahilinde yer alıyor. Selimpaşa’ da ortalama ev eşyası taşıma fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

  • Selimpaşa bölgesinde 1+1 ev taşıma fiyatı; 7000 – 10 000 TL aralığında,
  • Selimpaşa bölgesinde 2 + 1 ev taşıma fiyatı 8000 – 12 000 TL aralığında,
  • Selimpaşa bölgesinde 3 + 1 ev taşıma fiyatı 9000 – 15 000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Selimpaşa Evden Eve Nakliyat Hakkında

Evden Eve Nakliyat hizmetinde kaç tane personel görev alıyor ?

Evden Eve Nakliyat hizmetinde standart olarak bir Ev Taşıma hizmetinde genellikle 3 personel ve bir kiralık kamyonet hazırlamaktayız. Öncelikle talebinize özel nicelik ve nitelik değerlendirmesinden sonra buna personel hazırlıyoruz. Talebinize özel örnek vermek gerekirse ; Ekstra mobilya montaj hizmetinin varlığı çok hassas veya kırılgan eşyalarınıza özel koruma ambalajla sarılması sayılabilir.

Selimpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetinde dikkat ettiğiniz güvenlik prosedürleri nelerdir ?

Evden Eve Nakliyat hizmetinde her şeyden önce İş güvenliğini öncelik almaktayız. Eşya taşıma sırasında gerek eşyanın taşınması gerek ise yükleme ve indirme sırasında iş güvenliği önlemleri alınmalıdır. Eşya taşıma işleminde daha güvenli bir taşıma hizmeti sağlamak amacıyla mobil asansör kurulabilir. Hizmet sırasında dikkat ettiğimiz bir diğer unsurda eşyanın gideceği bölgeye güvenle gönderilip bu bölgede dikkat edilen hususlar ile indirilmesidir.

Selimpaşa’ da ev taşıma hizmetinde çalışma sisteminiz nasıl?

Ev taşıma işlemlerinde her şeyden önce disiplinli bir çalışma sistemi ile hareket etmekteyiz. Çalışma sistemimizde talebinizle alakalı bilgi aldıktan sonra bir rapor süreci hazırlıyoruz. Talep için bundan sonra gereken montaj araç gereçleri ve ambalaj türlerini belirlemekteyiz. Taşıma işleminde bundan sonra uygun zaman diliminde ve çevreye rahatsızlık vermeyecek şekilde çalışmamızı yerine getirmekteyiz. Verdiğimiz bu disiplinli çalışma sistemlerinde birincil önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla ne gibi ek hizmetlerde görev alıyorsunuz?

Ev taşıma sektöründe çalışan diğer firmaların yaptığı standart işlemlere ek olarak memnuniyet amaçlı bazı ekstra görevlerde yer almaktayız. Taşıma işleminin dahilinde olan kurulumun dışında duvar ünitelerinizi, avizelerinizi, store perdelerinizi monte etmek için özel ekiplerimiz bulunmaktadır. Çelik kasalarınızı, piyanolarınızı ve ev eşyası kapsamında sayılmayan diğer ürünlerinizi taşıyacak özel taşıma ekiplerimiz vardır. Talep edilen durumlarda anlaşmaya ek olarak eklediğimiz bu hizmetleri de yerine getirmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Open chat
Merhaba Hoşgeldiniz Talebinizle alakalı daha detaylı bilgi alabilir miyim ?